Ünlü Analist Yatırımcıları Büyük Bir Piyasa Düzeltmesi İçin Uyardı

Kripto Analisti Yatırımcıları Kısa Vadeli Kazançları Güvence Altına Almaları İçin Uyardı

Kripto piyasası analisti Alex Saunders, yatırımcıları kazançlarından kar elde etmeye başlamaları konusunda uyardı. -Saunders, uzun vadede yükselişe geçtiğini ancak kısa süre içinde hızlı bir fiyat düzeltmesinin olmasını beklediğini söyledi.

Kripto analisti ve piyasa stratejisti Alex Saunders, yatırımcıları büyük bir piyasa düzeltmesi için hazırlanmaya başlamaları konusunda uyardı.

Saunders, takipçilerine bazı pozisyonlarını satarak ani bir piyasa düşüşüne hazırlandığını söyledi.

Saunders, kripto para biriminin uzun vadeli görünümünde yükselişe geçmesine rağmen, yatırımcıları kısa vadeli kazançlarını kilitlemek için kar almaya başlaması konusunda uyardı.

Saunders, yatırımcıların çoğunun bitcoin ve altcoin fiyatlarının ne kadar hızlı yükseldiğini fark edemediğini söyledi.

Erken yatırımcıların, özellikle son birkaç ayda 10 – 100 kat kazanç sağlayan küçük ölçekli projelerde, “akıllı para” nın kâr elde etmeye başlayacağını tahmin etti.

Saunders, küçük yatırımcıların etkisinin fiyatları etkilemeye yeterli olup olmayacağını sorgulayarak perakende yatırımcılara olan bağımlılığı reddetti.

Bunun yerine, bu piyasa döngüsünün kurumsal para tarafından yönlendirildiğini ve perakende yatırımcıların büyük olasılıkla balonun sonundan geldiğini söyledi.

Saunders, perakende yatırımcıların piyasa değerini birkaç milyar artırmanın “hiçbir yolu olmadığını” ve bu döngünün büyük kazanımlarının çoğunun finans kurumları tarafından sağlandığını söyleyerek sözlerini bitirdi.

Benzer İçerikler
Yorum Bırak